Матеріал обшивки: шкіра.
Розмір: S-XL.
Тип застежки: липучка.
Стать: унісекс.
Колір: в асортименті.
Призначення: для тренувань і змагань зі змішаних єдиноборств.
Шкіряні гібридні рукавички RUSH UCF — професійне якісне спорядження для спортсменів із будь-яким рівнем підготовки. Вони підходять для спарингів і відпрацювання ударів на снарядах. Гібридні рукавички можна використовувати для будь-яких різновидів змішаних єдиноборств.
Екіпірування виготовлене з натуральної шкіри найвищої якості. Матеріал довго не зношується. Для фіксації на руках використовуються липучки. Вони дають змогу відрегулювати посадку рукавичок.
Як набивка використовується спінений матеріал, який пом'якшує удари та захищає суглоби та шкіру від травм. Набивка розташована не тільки над кісточками та фалангами. Шар набивки біля зап'ястя дає змогу краще його зафіксувати. Це важливо для спортсменів-початківців із непоставленим ударом. Знижується ризик отримати травму зап'ястя.
У рукавичках із відритими пальцями зручно виконувати захоплення й різні прийоми. Прокривайте пальці сприяють охолодженню рук під час інтенсивних тренувань.
Переваги шкіряних рукавичок для змішаних єдиноборств:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Пакистан |
| Тип | Тренувальні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | UCF |
| Вид | Рукавички для змішаних єдиноборств |
| Вікова група | Для дорослих, для дітей |
| Призначення | Захист від ударів, Надійна фіксація зап'ястка |
| Стать | Чоловічий, Жіночий |
| Розмір | S, L, M, XL |
| Спорт | MMA, Змішані єдиноборства, Самбо, Рукопушний бій |
| Фіксація | Липучка |