Гірськолижні окуляри SPOSUNE HX021 забезпечують оптимальний захист від УФ-променів, вітру, снігу та механічних пошкоджень. Лінза з полікарбонату має сферичну форму: вона вигнута по горизонталі та по вертикалі, що забезпечує ширший огляд. Дзеркальне покриття відбиває сонячні промені та захищає очі від шкідливого впливу ультрафіолету та швидкої стомлюваності. Срібного кольору лінза підходить для сонячної погоди, вона знижує відблиски та практично не спотворює реальні кольори. Лінза синього кольору покращує контраст і глибину, даючи чітко бачити рельєф, а червона є універсальною й може використовуватися в будь-яку погоду. Anti Fog покриття захищає окуляри від запотівання.
Оправа виготовлена з термополіуретану, стійкого до низьких температур. Вона щільно прилягає до обличчя, у місці зіткнення розміщений 3-шаровий ущільнювач (Foam 3-play). Фіксується за допомогою еластичного ремінця з подвійним пластиковим затискачем для регуляції.
Призначення
Панорамні окуляри призначені для катання на лижах або сноуборді. Модель сумісна з більшістю шоломів. Система вентиляції забезпечує комфорт, а лінза — гарну видимість і захищає очі від яскравого сонця.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | SPOSUNE |
| Вид | Окуляри лижні |
| Вікова група | Для дорослих |
| Захист UV | Захист від ультрафіолету |
| Дзеркальне покриття | Лінзи з дзеркальним покриттям |
| Матеріал лінз | Поликарбонат (PC) |
| Матеріал оправи | Термополиуретан (TPU) |
| Призначення | Захист очей лижників і сноубордистів від снігу, Вітра, яскравого сонячного світла та відблисків |
| Покриття | Покриття Anti Fog |
| Поляризація | Лінза з поляризацією |
| Ступінь захисту/затемнення | Темні |
| Технології | Ударостійкість, Широкий кут огляду, Сумісність із шоломом |
| Ущільнювач | Пена 3-слоя (Foam 3-play) |
| Форма лінзи | Сферичні |
| Колір лінзи | Срібний, Синій, Червоний |
| Колір оправи | Чорний, Жовтий |