261 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Опис
Коли потрібно провести ефективне тренування без важкого обладнання, еспандер від бренду SP-Sport стає оптимальним рішенням. Завдяки своїй унікальній X-подібній формі та наявності чотирьох ергономічних рукояток він дозволяє одночасно задіяти руки та ноги, включаючи в роботу майже всі основні групи м'язів. Це особливо зручно для тих, хто хоче опрацьовувати все тіло за одне тренування. З його допомогою можна виконувати згинання рук, присідання, махи ногами, випади, проходки та інші вправи, спрямовані на формування функціональної сили та розвиток загальної фізичної форми.
Підходить як новачкам, так і досвідченим спортсменам, які можуть адаптувати інтенсивність тренувань під себе. Це можливо завдяки регульованому сполучному елементу посередині, що дозволяє варіювати довжину джгутів та змінювати рівень навантаження залежно від мети вправи. Рукоятки покриті протиковзким матеріалом, забезпечуючи комфортний та надійний хват. Їх також можна використовувати як опори для ніг при виконанні вправ у положенні лежачи або сидячи.
Основний матеріал джгутів - міцна гума, стійка до розтягування, розриву та впливу ультрафіолету. Довжина кожного джгута становить 88 см, що є оптимальним для більшості типів вправ.
Призначення
Еспандер трубчастий X-подібної форми SP-Sport 8035 призначений для комплексних тренувань з акцентом на розвиток сили, витривалості та координації. Універсальний та підходить для тренувань у домашніх умовах, спортзалі або на свіжому повітрі.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Еспандери |
| Матеріал | Гума (RB) |
| Призначення | Дозволяє одночасно працювати руками та ногами завдяки чотирьом рукояткам |
| Розміри | Діаметр 1см |
| Рівень опору | 18кг |
| Форма | X-подібні |