Опис
Легкі, міцні та ефективні ласти для дайвінгу та сноркелінгу Vector II незамінні для комфортного плавання і пірнання. Ергономічна анатомічна калоша ідеально облягає ногу і забезпечує підвищений комфорт. Довжина лопаті (50 см) забезпечує хорошу силу поштовху для пірнання.
Аксесуар виготовлено з еластичної та довговічної гуми і більш пружного полікарбонату. У верхній частині розташовані спеціальні отвори для вимивання піску. Підошва ласт покрита об'ємним малюнком для кращого зчеплення. Поздовжні вставки в середині лопаті та гумовий кант по краях запобігають занесенню ласти в бік і негативним завихренням.
Призначення
Ласти для підводного плавання Vector II дають змогу спортсменові істотно збільшити потужність гребка і маневровість у воді, розвивати велику швидкість, прискорити занурення і спливання. Аксесуар чудово підходить для сноркелінгу,
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Wave |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ласти |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колодка | Із закритою п'ятою |
| Матеріал | Гума / Полікарбонат |
| Призначення | Зменшення навантаження на ноги та полегшення пересування у воді |
| Рівень | Для початківців |
| Спорт | Дайвінг |
| Технології | Максимальна швидкість |