Продавець "Спортивний відпочинок" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1303 відгуків
Товари зі знижкоюАкція

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 14.05).

Спортивний відпочинок
Контакти
"Спортивний відпочинок"Менеджер
Одеса, Україна
+380 (66) 518-74-78

Фітнес та його види

Фітнес та його види

 

f29 Фітнес-програма –це спеціально організована форма рухової активності переважно оздоровчою або спортивною спрямованістю. Пріоритети в розробці фітнес - програм належать Міжнародній асоціації оздоровчих, тенісних і спортивних клубів (IHRSA),Міжнародної асоціації рухової активності і танців (IDEA), Всесвітньої організації фітнесу (WFO),Європейської конфедерции «Спорт і здоров'я»( CESS) та ін. У відповідності з переліком Загальноросійського класифікатора продукції та послуг (ОКДП), фітнес-технології і програми диференційовано за такими напрямами:
- аеробні програми (аеробіка, степ-аеробіка, фіт-степ, босу, і ін): кардіотренування з танцювальними рухами, які можуть освоїти люди будь-якого віку і рівня підготовки; з допомогою цієї методики можна скинути зайві кілограми і підтримувати м'язи в тонусі
– силові програми (сайклин, супер стронг,памп, слайд та ін.): тренування чергуються з силовими і кардіонавантаженнями, з допомогою яких опрацьовуються м'язи спини, рук, грудей і живота; методика дозволяє зміцнити серцево-судинну систему і сформувати красивий рельєф тіла.
– танцювальні програми (хіп-хоп, латина, сіті-джем, зумбі, стрип-пластика, східні танці, поул-денс та ін): рухи під музику, що дозволяють розвинути гнучкість, координацію, виробити гарну поставу, а також скинути зайву вагу; у залежності від напрямку методика різною мірою розвиває певні групи м'язів і формує красиві контури тіла.
– програми з використанням східних єдиноборств;( кі-бо, фіт-бо, а-бокс, тай-бо і ін): поєднання аеробних і силових навантажень, які опрацьовують кілька груп м'язів одночасно, розвивають гнучкість і силу, баланс і реакцію, зменшують жировий прошарок;
- оздоровчі програми (каланетика, гімнастика для суглобів, пілатес та ін.): поєднання дихальних вправ з силовими – останні передбачають роботу з вагою власного тіла; опрацювання м'язів проходить при максимально щадить навантаженні на хребет і суглоби;
–програми "Body & Mind" -розумне тіло (ци-гун, стретчинг, хатха-йога, аштанга-йога, йога-стретч, йога для хребта та ін): заняття спрямовані на гармонізацію відносин тіла і розуму, щоб навчити організм функціонувати як єдине ціле;
- водна аеробіка (Aqua Jogging Aqua Relaxation ,Aqua Box , Aqua Cycle): заняття даної аеробікою мають дуже багато позитивних сторін: це своєрідний гідромасаж в наслідок якого шкіра стає пружною і підтягнутою; відмінний засіб в боротьбі з целюлітом.

Розглянемо детальніше найбільш популярні види фітнесу.

f5f14 Степ-аеробіка розроблена в 90-х роках минулого століття відомим американським тренером Джин Міллер і являє собою тренування в атлетичній стилі на спеціальних платформах висотою 10-30 див Завдяки своїй доступності, емоційності і високою оздоровчої ефективності, степ-аеробіка широко використовується в заняттях з людьми різного віку та рівня фізичної підготовленості. Вправи на степ-платформі покращують діяльність серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату, сприяють розвитку найважливіших рухових якостей і формування пропорційного статури (особливо ніг і нижньої частини тулуба). Використання гантелей масою до 2 кг, а також вільних енергійних рухів руками забезпечує оптимальну навантаження на м'язи плечового пояса.
Навантаження на заняттях степ-аеробікою варіюється в залежності від обраної висоти платформи, темпу та складності виконуваних рухів, кількості стрибків (індекс імпульсивності), використання різного роду обтяжень (гантелей, поясів, накладок тощо).
f9f8 Bosu (босу) - порівняно новий вид фітнесу. Отримав свою назву від цікавого тренажера bosu balance trainer, нагадує половину гумового м'яча (півсфера). Його можна використовувати з обох сторін: півсферою вгору або вниз. Загалом, вправи виконуються на нестійкій поверхні, що дуже ефективно. Bosu чимось нагадує степ-аеробіку. Багато схожих вправ, але немає складної хореографії, адже виконуючи той чи інший рух, доводиться ще й зберігати рівновагу.

Хай-імпакт - спортивно-орієнтована аеробіка, в якій застосовуються прості лави рухів, а також стрибки, біг на місці.
Хай-лоу-імпакт - змішане напрямок хай - та лоу-імпакт.

f3Роуп-скіппінг являє собою комбінації різноманітних стрибків, акробатичних і танцювальних елементів з однією або двома скакалками, які виконуються індивідуально і в групах. Основоположником цієї форми рухової активності став у 80-х роках XX ст. бельгійський тренер Річард Стендаль.
f17

Сайклінг-аеробіка — це групова тренування на велотренажерах. Сайклінг завоював популярність по всьому світу. Займатися в групі, набагато цікавіше, ніж одиночна велопрогулянка. Це захоплююче заняття імітує групову велогонку у різних режимах (по шосе, в гору, по пересіченій місцевості тощо). Розробив цю унікальну систему велотренировок американський велосипедист Джонні Голберг. Концепція заснована на контролі роботи серця в стилі «Индиор-Сайклінг». Він придумав полегшений велосипед, який використовується в закритих приміщеннях. Якщо безперервно крутити педалі протягом 45-60 хвилин під музику і при цьому виконувати різні рухи руками, можна легко скинути вагу і поліпшити тонус м'язів.

 f6f13Супер стронг - силова аеробіка, заснована на використанні важких палиць - бодібар, а також різноманітного інвентарю (амортизаторів, гантелей). Існують окремі вправи на розвиток м'язів ніг, черевного преса і плечового пояса.

  f7 Памп-аеробіка - створене у фітнес-центрах Австралії напрямок танцювальної аеробіки з використанням спортивних снарядів (перекладини, міні-штанги, гантелі). Тренування носить ступінчастий характер. Интервально-кругової варіант тренінгу передбачає використання степ-платформи. Використовуються різні жими, присідання, нахили, вимагають включення в роботу різних груп м'язів.

 f2 Слайд-аеробіка являє собою програму різнобічної фізичної підготовки на основі латеральних (бічних) рухів ніг, запозичених з ковзанярського спорту. Вправи слайд-аеробіки підвищують силу і координацію м'язів нижніх кінцівок, розвивають витривалість, служать ефективним засобом регуляції маси тіла. Заняття слайд-аеробікою проводяться на спеціальних матах площею 180 х 60 см з плоскої еластичної поверхнею, що забезпечує оптимальне опір при ковзанні. Основне зусилля при цьому виконують м'язи, що приводять стегно, імітуючи спортивний біг на ковзанах.

 f11f10f28f26 Фітбол-аеробіка являє собою комплекс різноманітних рухів і статичних поз з опорою про спеціальний м'яч з полівінілхлориду з повітряним наповненням тіла діаметром від 45 см (дитячий варіант) до 85 см (призначений для людей зростом понад 190 см і масою тіла понад 150 кг).

 f12 Тераробика заснована у 1995 р. німецьким тренером Ю. Вайсхарзом, включає в себе танцювальні рухи, що виконуються в аеробному режимі, в поєднанні з силовою гімнастикою і стретчингом. При цьому в якості амортизатора використовується спеціальна латексна стрічка, що має різний опір і фіксується на кисті і гомілки займаються. Можливо також застосування звичайної гумової стрічки. Ритмічне музичний супровід, нескладна хореографія, диференційоване обтяження стрічок роблять заняття тераробикой привабливими і дозволяють здійснювати індивідуальний підхід у процесі їх виконання.

f27 Танцювальна аеробіка (хіп-хоп, аэроданс, салса, латина, сіті-джем, афробик, рок-н-рол та ін) заснована на однойменних музичних і танцювальних стилях, логічно і послідовно сполучених з елементами сучасної хореографії та естради, а також із вправами спортивного характеру. Кроки в танцювальній аеробіці видозмінюються в залежності від обраного стилю, виражається засобами популярної музики. Використання в заняттях поєднання танцювально-гімнастичних вправ та окремих технічних прийомів і елементів, застосовуваних у боксі, кікбоксингу, карате, таеквондо, сприяє розвитку сили, швидкості, витривалості, координації, підвищує емоційне тло занять.
f19

Йога або йога фітнес - сучасна система оздоровлення, яка базується на вправах з йоги (справжньої йоги). Тобто йога фітнес - це спрощена йога, адаптована для сучасних людей. Незважаючи на це йога фітнес - є потужною система оздоровлення і формування фігури.

 f24 Пілатес- система, розроблена Джозефом Пілатесом, і названа його ім'ям, являє собою комплекс з плавних рухів, спрямованих на поліпшення гнучкості тіла, зміцнення окремих м'язів і організму в цілому. В процесі заняття працюють не тільки великі поверхневі м'язи, але і дрібні глибокі, які вимагають особливого підходу і специфічної тренування. Пілатес ділиться на:
• оздоровчий пілатес,
• пілатес на м'ячі,
• пілатес для вагітних.

f20 Калланетика - створена американською балериною Каллан Пінкні система фізичних вправ, альтернативна травмонебезпечним варіантів аеробіки, більш ефективна щодо строків досягнення результатів. Мета занять калланетик - поліпшення фігури за допомогою спеціально підібраних і організованих статодинамических вправ на розтягування різних м'язових груп.

      f16Стретчинг. Даний комплекс вправ і поз, що отримав свою назву англійської мови (stretch – «тягнутися, розтягуватися»), спеціально розроблений для того, щоб надати м'язам еластичність, а суглобів – гнучкість і рухливість. Заняття стретчингом починають і гармонійно завершують переважна польшинство оздоровчих тренувань. Суть вправ в стретчинг полягає в розтягуванні розслаблених м'язів або ж в чергуванні стану напруги і розслаблення розтягнутих м'язів.

Тай-бо, ки-бо - вид аеробіки, заснований на східних єдиноборствах, боксі, кікбоксингу.
f15f22Фіт бокс– високоінтенсивний урок. Тут на відміну від Тай-бо удари наносяться не по повітрю, а з покриттям боксерських мішках. В результаті такого тренінгу ви не тільки придбаєте гарну фігуру, але і реально зможете дати відсіч у непередбачених ситуаціях.

f23А – Бокс. Використання елементів різних видів єдиноборств, чіткість рухів, можливість розвивати координацію, витривалість, силу і швидкість реакції - все це привертає в А-бокс як чоловіків так і жінок.
Кік-фіт– це фітнес програма високої інтенсивності, яка включає в себе, руху з таких дисциплін, як бокс, карате і тайський бокс, замиксованных з аеробними кроками і доповнених класичними силовими вправами.

Кік – аеробіка. КІК (кардіо - інтенсивність - кондиція) - інтервальне тренування високої інтенсивності з використанням скакалки. Прыжковая частина може чергуватися з силовою роботою і з елементами Тай-Бо. Тренування розвиває загальну і силову витривалість, силу і гнучкість, спритність і координацію рухів.
Одне з новітніх напрямків — аэробоксинг: синтез аеробіки, боксу і карате. Тренування проходять за тим же планом, що і у спортсменів: під ритмічну музику, поодинці або в парі займаються імітують рухи боксера на рингу або каратиста на татамі. На заняттях використовуються скакалки, боксерські рукавички і груші.
Оптимальний рівень розвитку сили і силової витривалості є важливим компонентом оздоровчого фітнесу. Поряд з цим широко популярні спеціалізовані силові вправи, оформлені в окремий вид спорту і відомі під назвою бодібілдинг.

f1 Бодібілдинг (культуризм, атлетична гімнастика - система фізичних вправ з різними обтяженнями, виконуваних з метою розвитку силових здібностей і корекції форми тіла.
Засновник бодібілдингу - Фредерік Мюллер - розробив першу програму вправ з гантелями, гирями і гумовими амортизаторами, узагальнивши особистий досвід тренувань в підручнику "Будова тіла" (1904 р). З цього часу в США, Канаді, Англії, Франції, Бельгії, Німеччини і Росії проводяться міжнародні конкурси з атлетизму.
Вправи в культуризмі виконуються як з вільними обтяженнями (штанги, гантелі), так і на спеціальних тренажерах, які дозволяють виконувати рухи в різних режимах роботи м'язів, з різною амплітудою і диференціювати величину навантаження.
Аквафітнес - система фізичних вправ виборчої спрямованості в умовах водного середовища, що виконує, завдяки своїм природним властивостям, роль природного багатофункціонального тренажера.
В аква-фітнес входять кілька видів:
f25f30Aqua Jogging – подоба бігу в воді,
Aqua Relaxation – комплекс вправ для розтягування і розслаблення різних груп м'язів,
Aqua Gym – силові вправи із застосуванням спеціального обладнання: м'ячів, гнучких паличок, плавучих гантелей, які збільшують опір,
Aqua Box – вправи з використанням елементів карате, боксу, кікбоксингу,
Aqua Cycle – імітація у воді їзди на велосипеді.

Згідно останнім дослідженням, проведеним організацією IDEA, можна виділити наступні напрями з фітнесу, які на сьогоднішній день найбільш затребувані клієнтами:
Найпопулярнішим напрямком стала йога. Цієї стародавньої системою саморозвитку займається 30% жіночої і 10% чоловічої аудиторії клубів.
Друге місце належить пілатесу, що дозволяє гармонійно розвиватися; - у жінок він затребуваний так само, як і йога, а ось чоловіків в цьому напрямку поменше - тільки 5%.
Ну, і замикає трійку лідерів cycle, що дозволяє дозувати навантаження і швидко досягати хороших результатів; - його воліють 17% жінок і 10% чоловіків!
При цьому танцювальні напрямки дуже швидко набирають обертів за популярністю. Серед найпопулярніших напрямів став танець живота, далі стрип - пластика та зумба . При цьому, виявилося, що відвідувачам дуже подобаються водні програми, такі, як підводне плавання в моноласте, і Aqua Strength - силова аква-аеробіка з використанням гантелей, Noodles, поясів і рукавичок. Його активно відвідують як чоловіки, так і жінки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner